ULUSLARARASI KARİYER KILAVUZUNUZU İNDİRİN!

Uluslararası arenada kariyer yapmak için bilmeniz gerekenler

Günümüzün rekabetçi uluslararası iş dünyasında kariyer yapmak için bilmeniz gerekenleri, uluslararası kariyer kılavuzumuzda bir araya getirdik. Kılavuzumuzda bulabileceğiniz konulardan bazıları:

  • Uluslararası şirketlerin aradığı en önemli mesleki nitelikler nelerdir?
  • İngilizce CV hazırlarken ve kapak yazısı yazarken nelere dikkat etmelisiniz?
  • CV'nize uluslararası bir iş tecrübesi eklemenin faydaları
  • İngilizcede iş terimlerinin kısaltılması ve sıklıkla kullanılan iş ile ilgili terimler

Kaplan'ın iş ve eğitim alanında deneyimli uzmanları tarafından hazırlanan uluslararası kariyer kılavuzumuzu kaçırmayın.

Uluslararası Kariyer Kılavuzunuzu İndirin

Please enter only one email address
Gönder butonuna tıklayarak 16 yaşından büyük olduğumu onaylıyorum.

Bu form hakkında yardım mı gerekiyor?

Kaplan International İngilizce Kursları

Kaplan International English 8 ülkeye yayılmış 45’in üzerinde dil okulunda İş İngilizcesi kurslarından TOEFL, IELTS gibi Sınav Hazırlık kurslarına veya Genel/Yoğun İngilizce kurslarına kadar her amaca yönelik İngilizce kursları sunuyor.
CV’nizi geliştirmek, iş imkanlarınızı artırmak, farklı bir kültürü tanımak, dünyanın farklı yerlerinden insanlarla iletişim kurmak için Kaplan’ın İngilizce kurslarından birine katılabilir ve tamamen Kaplan’a ait K+ eğitim sistemi ile hızlı ve efektif bir şekilde İngilizcenizi geliştirebilirsiniz.

Öğrencilerimizin bizimle ilgili yorumları...

GİZEM

Eğer İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız, Kaplan bunu gerçekleştirmek için en güzel yol. Burada olduğum için çok mutluyum; eğer tekrar bir şansım olsa yine Kaplan'ı seçerdim.

SEÇİL

Öğretmenlerden, aldığım derslerden ve eğitimimden çok memnundum. Farklı yazma ve okuma alıştırmaları benim için çok faydalıydı. Ayrıca seçmeli dersler ve konuşma sınıfları harikaydı.

ZEYNEP

Ticari Dava Avukatlığı yapıyorum ve Hukuk alanında Yüksek Lisans yapmak istiyorum. Bu nedenle Kaplan’a geldim; İngilizcemi geliştirmek ve akademik anlamda da kendimi geliştirmek için.